Zamestnanie

Tak, ako sme presvedčení, že kvalifikovaní zamestnanci sú kľúčom k úspechu každej spoločnosti, neustále hľadáme talentovaných jednotlivcov pracovať v našej firme. Či už ste budúci absolvent vysokej alebo strednej školy, sme presvedčení, že naša spoločnosť je miesto, kde nájdete svoje uplatnenie a zázemie vo svojom pracovnom živote. Tak isto ponúkame svoje voľné pracovné miesta nielen absolventom škôl ale aj starším pracovníkom,ktorý sú nezamestnaný resp.by chceli zmeniť svoju pôvodnú prácu.Takýto pracovníci nesú so sebou bonus skúseností z predošlého života a svojich predošlých zamestnaní.
Dokonca aj vtedy, ak nenájdete žiadne voľné pracovné miesto v našej ponuke,ktoré by vyhovovalo Vášmu pracovnému profilu,prosím neváhajte a pošlite nám váš životopis spolu s motivačným listom s vysvetlením výhod ak budete pracovať pre nás.

Úspešní uchádzači by mali prijať pozvanie na osobnom pohovore do 14 dní. Upozorňujeme, že dostávame  rozsiahly počtet žiadostí, ohužiaľ nie je možné odpovedať na každú z nich individuálne. Preto, ak nebude mať odpoveď v lehote 14 dní, prosím kontaktujte nás.

Aktuálne voľné pracovné miesta

Zvárač

Zvárač kovov, nerez, CO2 ...
 

Aktuality

SNP 949/59 +421 918 065 096      +421 948 014 342
01707 Považská Bystrica   office@profinerez.eu  

Copyright © 2012, Profi-Nerez, Všetky práva vyhradené